Unia Europejska

 
 
 
 
 
 

Projektowanie

 

Potrzeba. Design. Realizacja.

 

Posiadamy własne studio projektowe. Nasz zgrany zespół projektantów, modelarzy, kierowników form i produkcji ściśle ze sobą współpracuje każdego dnia.

 

Dzięki temu mamy możliwości projektowania oraz wykonywania nowych wzorów zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami Klienta dostarczając mu nietuzinkowych rozwiązań. Nasze produkty wykorzystywane są każdego dnia przez wiele lat i to nasi Klienci weryfikują naszą pracę.

 

Oferujemy podstawową bazę kolorystyczną, ale wykonujemy także zlecenia specjalne – tworzymy indywidualną kolorystykę na życzenie Odbiorcy.

 

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

Kruszywo i żywica

 

Opracowaliśmy autorski system tworzenia receptur charakteryzujący się wysoką powtarzalnością wyrobów.

 

Nasz materiał to połączenie drobinek granitu i kwarcu z żywicami przy wykorzystaniu dodatków uszlachetniających oraz systemu odpowietrzania materiału. Do swej produkcji używamy jedynie certyfikowanych komponentów renomowanych dostawców. Korzystamy z kruszywa od niemieckiego dostawcy oraz tylko i wyłączenie z włoskich i francuskich żywic.

 

Każda partia materiału jest kontrolowana pod kątem jakości i właściwości. Chcemy być pewni, iż to co dostarczamy do naszych Klientów jest najwyższej jakości.

 

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

Formy

 

Kolejnym ważnym etapem, który znacząco wypływa na jakość produktów jest proces przygotowywania form i system odlewniczy.

 

Produkcja form jest procesem dość skomplikowanym i czasochłonnym a od jakości wykonania zależą dalsze etapy produkcji i końcowy efekt.

 

Mając bardzo duże doświadczenie w produkcji zdecydowaliśmy się wykonywać formy we własnym zakresie i powołaliśmy specjalny dział form. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie tylko dbamy o jakość ale również unikamy jakichkolwiek opóźnień produkcyjnych wynikających z konieczności napraw lub konserwacji form.

 

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

Kontrola i certyfikacja

Na każdym etapie produkcji nasze wyroby są najpierw starannie myte i czyszczone a następnie kontrowane przez niezależny zespół kontrolerów.

 

Szczególny nacisk kładziemy na powtarzalność produkcji dlatego też każda partia jest kontrolowana pod kątem właściwości materiału i spełniania wymogów norm.

 

W roku 2013 i 2014 uzyskaliśmy pozytywne opinie zewnętrznych audytorów badających standardy i zdolności produkcyjne dla możliwości współpracy z dużymi sieciami handlowymi. Posiadamy świadectwo jakości zdrowotnej oraz świadectwo z zakresu higieny radiacyjnej Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego.

 

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

Automatyzacja

 

Nasza produkcja jest w większości działów oparta na automatyzacji. Dzięki temu uzyskujemy powtarzalność procesów, a co za tym idzie bardzo dobrą jakość wyrobów.

 

Ze względu na wysoką specjalizację naszego zakładu większość maszyn i urządzeń została zaprojektowana i wykonana z myślą o potrzebach naszej produkcji.

 

W chwili obecnej wdrażamy komputerowy system nadzoru nad produkcją, którego celem jest zoptymalizowanie procesów produkcyjnych i znaczące wpłynięcie na uzyskiwane moce produkcyjne.

 

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

Opakowania

 

Nasze produkty są transportowane na duże odległości, więc na ich jakość i zadowolenie Klientów wpływają też parametry opakowania i jego wytrzymałość.

 

Do każdego produktu nasz dział logistyki przygotowuje odpowiednie opakowanie wraz ze specjalnym usztywnieniem zabezpieczającym produkt przed zniszczeniem. Każdy nowy produkt i jego opakowanie przechodzą przez system wysyłek próbnych pojedynczych sztuk na duże odległości. Na tym etapie przygotowywane są również szablony do zlewozmywaków.

 

Nasz gotowy produkt wyposażony jest w syfon, zaczepy, szablon oraz instrukcję montażu i użytkowania.